Oferta

Dzika Odyseja nigdy się nie kończy! Jako radosny podróżnik i miłośnik przyrody opowiadam o swoich niezapomnianych przygodach przeżytych podczas safari po północnych rejonach dzikiego królestwa. Podróżuję po szkołach podstawowych, salach widowiskowych, centrach kultury i miejscach sprzyjających opowiadaniu przygód. Zabieram ze sobą sprzęt multimedialny, filmy, zdjęcia i afrykańskie bębny. Tak, bębny! To właśnie w ich rytmie przedstawiam barwne opowieści, które przenoszą uczestników do królestwa dzikich zwierząt i na spotkania z niesamowitym mieszkańcami polskich parków narodowych. Dzieci, młodzież i dorośli – każdy bez względu na wiek staje się częścią fascynującej wyprawy.

 

med4

DZIKA ODYSEJA – PROGRAM LEKCJI SZKOLNYCH.

Nauczycielu! Zorganizuj ze mną niezapomniane lekcje w rytmie afrykańskich bębnów dla dzieci które uczysz i wychowujesz. Wyprawa ta będzie fascynującą przygodą po polskich parkach narodowych, podczas której dzieci odkryją świat porywającej muzyki bębnów, pięknej przyrody i ponadczasowych wartości.
W ofercie jest 15 wyjątkowych lekcji.
Zamów lekcje…med4

DZIECIĘCE PARKI NARODOWE – PROGRAM AKTYWNEJ EDUKACJI PRZYRODNICZEJ DLA DZIECI.

To wyjątkowa propozycja dla dzieci uczestniczących w zimowych oraz letnich obozach o charakterze przygodowym, a także dla dzieci wyjeżdżających na zielone szkoły. W programie wiele interaktywnych zabaw o tematyce przyrodniczej, inspirujących opowieści i zadań, które przygotowują dzieci do powołania dziecięcego parku narodowego.
Złóż zamówienie…
med4

ODPOWIEDZIALNE PODRÓŻOWANIE.

Interaktywna prelekcja o odpowiedzialnym podróżowaniu po parkach narodowych połączona z grą na afrykańskich bębnach. Uczestnicy wyruszą w multimedialną podróż do parków w Tanzanii i w Polsce. Zapewniam 90 minut dobrej zabawy i praktycznych porad jak odpowiedzialnie podróżować przez dzikie królestwo.
Złóż zamówienie…
 

W 2032 roku polskie parki narodowe będą obchodziły swoje 100 lecie. Do tego czasu chcę przekazać dzieciom żywy płomień pasji i zamiłowania do dzikiej przyrody. Mam nadzieję że swoją działalnością przyczynię się do wychowania nowego pokolenia tych, którzy przejmą od nas dziedzictwo przyrodnicze Polski chronione w parkach narodowych i umiejętnie przekażą je dalej.