Jestem

Jestem podróżnikiem i miłośnikiem dzikiej przyrody. Już w dzieciństwie lubiłem wybiegać z domu w teren, by łapać do sitka rybki w rzece oraz owady do słoików wśród łąk i drzew. Dzikich mieszkańców podziwiałem z bliska, a później wypuszczałem na wolność. Gdy dorosłem nic w tej kwestii się nie zmieniło. Tylko słoik zamieniłem na aparat fotograficzny i kamerę, a leśną łąkę na bezkresną sawannę, busz i dżunglę. Nadal otaczam się pięknem przyrody, łapię w kadry zwierzęta, podziwiam je, a później cieszę się ich pełną wolnością. To wszystko dokonuje się na safari – na niezapomnianych wyprawach do królestwa dzikich zwierząt.

Jestem miłośnikiem rozwijania talentów. Swoją pracę zawodową opieram o odkryte talenty. Jest to fascynująca droga rozwoju. Przykładem jest talent podróżniczy rozwijany w wyprawach do parków narodowych w Polsce i w Tanzanii oraz talent gry a bębnie „przepracowany” w Szkołę Muzyki Bębnów dla Dzieci – Rytmiczna Radość. Jestem miłośnikiem twórczości. Wyprawy do dzikiego królestwa inspirują mnie do tworzenia autorskich filmów, audycji radiowych i programów edukacji przyrodniczej dla dzieci. To właśnie przez twórczość dzielę się przeżyciami, które nieustannie we mnie żyją.

Jestem przekonany, że warto dzielić się dobrem z innymi. Nawet jeżeli to dobro trzeba eksportować na drugą półkulę naszej planety. Dlatego tworzę program rozwoju talentów dla afrykańskich dzieci. Staram się inspirować wrażliwość dzieci z Polski i z Tanzanii by pomagały sobie wzajemnie. Jestem Krystian. Moje imię oznacza, że należę do Boga. Tak. To On jest źródłem mojej radości, dawcą talentów i inspiratorem twórczości. Jestem mężem jednej żony.

Ponad to jestem absolwentem Instytutu Studiów nad Rodziną w Łomiankach, absolwentem podyplomowych studiów menedżerskich UW w Warszawie, zafascynowany pracą George Adamsona, Tony Fitzjohna, Dian Fossey, David Sheldricka, Jonathan Scotta, Jana Walencika, Włodzimierza Puchalskiego i Walta Disneya.

A teraz wyruszmy razem… Safari njema!