Oferta

Safari nigdy się nie kończy! Jako radosny podróżnik i miłośnik przyrody opowiadam o swoich niezapomnianych przygodach przeżytych na gorącym kontynencie. Wyprawa trwa. Tym razem w żywych wspomnieniach. Podróżuje po salach widowiskowych, centrach kultury, szkołach i miejscach sprzyjających opowiadaniu przygód. Zabieram ze sobą sprzęt multimedialny, filmy, zdjęcia i afrykańskie bębny. Tak, bębny! To właśnie w ich rytmie przedstawiam barwne opowieści, które przenoszą uczestników do królestwa dzikich zwierząt i na spotkania z niesamowitym mieszkańcami czarnego lądu. Dzieci, młodzież i dorośli – każdy bez względu na wiek staje się częścią fascynującej wyprawy.

Zapraszam na interaktywne, multimedialne widowisko dla dzieci i całych rodzin: „Niezapomniane Safari”

60 minutowy program wypełniony dobrą, rodzinną rozrywką. W rytmie bębnów dzieci i dorośli wyruszają na niezapomnianą wyprawę na gorący afrykański kontynent w celu odnalezienia pięciu najbardziej niebezpiecznych zwierząt. W radosnym rytmie bębnów odkrywamy pasję podróżowania, poznajemy tajemnice przyrody i przekonujemy wszystkich, że warto mieć marzenia! Widowisko „Niezapomniane Safari” to doskonała atrakcja wzbogacająca liczne wydarzenia organizowane dla dzieci i całych rodzin. Eventy, gale, targi, koncerty i inne imprezy dla dużej ilości uczestników nabierają przygodowego, pełnego radości klimatu. Wspólne safari zostaje w pamięci na bardzo długo. Dla dzieci jest to doskonały program edukacyjny (muzyka, geografia, przyroda, kultura) podany w bardzo rozrywkowy sposób. Rodzice doceniają wartość wspólnie spędzonego czasu i mogą budować z dziećmi relacje oparte na wspólnym przeżywaniu niezapomnianej przygody.

Zorganizuj widowisko…

Zapraszam do zorganizowania Interaktywnych lekcji w szkołach dla dzieci z klas 0-3

Nauczycielu! Zorganizuj ze mną niezapomniane safari w rytmie afrykańskich bębnów dla dzieci które uczysz i wychowujesz. Wyprawa ta będzie fascynującą przygodą, podczas której dzieci odkryją świat porywającej muzyki bębnów, pięknej przyrody i ponadczasowych wartości. Dla Ciebie będzie to doskonała okazja, by ubogacić Twój program nauczania o atrakcyjne zajęcia dodatkowe i wykazać się jeszcze większym zaangażowaniem w rozwój talentów powierzonych dzieci. W ofercie mam 9 niepowtarzalnych lekcji.

Zamów lekcje…

Interaktywna prezentacja dla biznesu: „Wielka podróż zaczyna się od małego kroku”

Muzyczny team building połączony z multimedialną opowieścią o prowadzeniu działalności gospodarczej opartej o własne talenty i pasje. To może być naprawdę innowacyjna propozycja szkoleniowa z zakresu motywacji i kreatywności. W rytmie bębnów spróbujemy obudzić wewnętrzny instynkt do prowadzenia różnych projektów.